ZdrowoStylowo.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Wykorzystaj Kod Rabatowy TOP5 Na Pierwszy Zakup ❤️ 

Darmowa Dostawa od 249zł! 🎁 Paczkomatem

Kupuj i Zbieraj Punkty Na Przyszłe Rabaty⭐️

Dlaczego ZdrowoStylowo?

[long_desc]

Udoskonal swoje zdrowie z Probiobalance: Wyjątkowym Probiotykiem od Aliness

Probiobalance by Aliness to szereg wyjątkowych probiotyków od Aliness, stworzonych z myślą o każdym, kto pragnie poprawić swoje zdrowie. Te suplementy diety zawierają szczepy korzystnych bakterii i innych mikroorganizmów, dedykowane dla różnych grup wiekowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mikroenkapsulacji z podwójną warstwą lipidową, charakteryzują się doskonałą biodostępnością. Wzbogacone o prebiotyk Fibregum™ Bio Law, działają jeszcze skuteczniej. Probiobalance to idealny wybór dla osób z dolegliwościami układu pokarmowego, obniżoną odpornością czy podczas antybiotykoterapii. Wybierz najodpowiedniejszą formułę Probiobalance już dziś!

Probiobalance - Klucz do zdrowia

Zostań bliżej z suplementami Probiobalance od Aliness, które zostały stworzone, aby wzbogacić dietę o korzystne bakterie probiotyczne oraz dodatkowe składniki aktywne wspierające ich działanie. Odkryj pełnię możliwości i zastosowań probiotyków Probiobalance i wybierz najodpowiedniejszy dla siebie!

Cechy Probiotyków Aliness - Probiobalance

Probiotyki ProbioBALANCE wyróżniają się zastosowaniem starannie dobranych szczepów bakterii, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Wykorzystując nowoczesną technologię mikroenkapsulacji, każda komórka bakteryjna w probiotykach ProbioBALANCE jest otoczona podwójną warstwą lipidów, co gwarantuje prawie 100% przyswajalność do jelit. Dzięki temu, preparaty te są znacznie skuteczniejsze niż popularne liofilizaty.

Dodatkową zaletą probiotyków ProbioBALANCE jest zastosowanie prebiotyku – Polisacharydu Fibregum™ Bio LAW, który charakteryzuje się niską, bezpieczną dla bakterii aktywnością wodną. Wybrane suplementy zostały również wzbogacone o błonnik w postaci ekstraktu z babki lancetowatej.

Wszystkie probiotyki Aliness są umieszczone w butelkach wykonanych z fioletowego szkła, które chronią ich zawartość przed szkodliwym działaniem światła słonecznego i zwiększają ich trwałość – bez konieczności przechowywania w lodówce.

Jakie Probiotyki Aliness Wybrać?

Seria ProbioBALANCE oferuje szeroką gamę probiotyków o zróżnicowanych składach i właściwościach. Sprawdź, jaki probiotyk wybrać dla siebie, aby uzupełnić swoją dietę o cenne bakterie probiotyczne dostosowane do swoich potrzeb.

Rodzaje probiotyków Aliness ProbioBALANCE:

ProbioBALANCE Bifidobacterium Balance 10 mld

Jest to probiotyk zawierający mieszankę 5 szczepów bakterii Bifidobacterium w ilości 10 mld na jedną kapsułkę. Zawiera również prebiotyk Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW i błonnik w postaci ekstraktu z babki lancetowatej. Jest polecany dla poprawy prawidłowego funkcjonowania jelit i przy problemach trawiennych.

ProbioBALANCE Bifidobacterium Balance Forte NO FOSS 20 mld

Ten probiotyk zawiera mieszankę 5 szczepów bakterii Bifidobacterium w ilości 20 mld, bez dodatku prebiotyku i błonnika. Zalecany do odbudowy flory bakteryjnej jelit, na przykład po antybiotykoterapii.

ProbioBALANCE FORTE 60 mld

Najsilniejszy probiotyk w linii, zawierający 13 szczepów bakterii Bifidobacterium, Lactobacillus i Streptococcus w ilości 60 mld na kapsułkę. Dodatkowo zawiera prebiotyk Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW oraz ekstrakt z babki lancetowatej. Ze względu na wysoką dawkę i różnorodność szczepów, jest stosowany w celu szybkiej odbudowy mocno zaburzonej mikroflory jelitowej.

ProbioBALANCE Saccharomyces Boualardii 5 mld

Suplement zawierający liofilizowane drożdżaki Saccharomyces Boualardii w ilości 5 mld oraz prebiotyk Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW i ekstrakt z babki lancetowatej. Polecany jako prebiotyk przeciwbiegunkowy, szczególnie przy biegunce rotawirusowej, na przykład podczas podróży zagranicznych.

ProbioBALANCE Sport & Fitness Balance 30 mld

Probiotyk zawierający 14 wyselekcjonowanych szczepów bakterii Bifidobacterium, Lactobacillus i Streptococcus w ilości 30 mld oraz prebiotyk Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW i błonnik w formie ekstraktu z babki lancetowatej. Formuła została opracowana z myślą o osobach aktywnych fizycznie.

ProbioBALANCE Woman Balance 20 mld

Preparat zawiera 13 szczepów bakterii Bifidobacterium, Lactobacillus i Streptococcus w ilości 20 mld oraz prebiotyk Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW i błonnik z babki lancetowatej. Specjalnie dopasowany do kobiecego zapotrzebowania na bakterie probiotyczne.

ProbioBALANCE Man Balance 20 mld

To probiotyk z 13 szczepami bakterii Bifidobacterium, Lactobacillus i Streptococcus w ilości 20 mld. Dodatkowo zawiera prebiotyk Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW i błonnik z babki lancetowatej. Jest szczególnie rekomendowany dla mężczyzn.

ProbioBALANCE IBS Balance 10 mld

Specjalna formuła opracowana z myślą o osobach z zespołem jelita drażliwego (IBS). Zawiera 4 szczepy bakterii Bifidobacterium i Lactobacillus w ilości 10 mld, wraz z prebiotykiem Polisacharydem Fibregum™ Bio LAW i ekstraktem z babki lancetowatej.

ProbioBALANCE Rhamnosus GG Balance 5 mld

Suplement zawierający bakterie Lactobacillus rhamnosus GG w ilości 5 mld oraz Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW i błonnik z babki lancetowatej. Polecany przy zapotrzebowaniu na ten szczep bakterii probiotycznych.

ProbioBALANCE STARTER 4 mld

To specjalny probiotyk dedykowany dla osób, które dopiero rozpoczynają suplementację bakteriami probiotycznymi. Służy do przyzwyczajenia organizmu do bakterii przed przejściem na suplementy z ich większą ilością. Zawiera 3 szczepy bakterii Bifidobacterium i Lactobacillus w ilości 4 mld, wraz z prebiotykiem Polisacharydem Fibregum™ Bio LAW i błonnikiem – ekstraktem z babki lancetowatej.

ProbioBALANCE KIDS Balance 5 mld - Probiotyk Dla Dzieci

Opracowany specjalnie z myślą o najmłodszych. Zawiera 10 szczepów bakterii Bifidobacterium, Lactobacillus i Streptococcus w ilości 5 mld oraz prebiotyk Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci, które potrzebują wsparcia dla swojego systemu pokarmowego.

Aliness Probiotyki

Wybór odpowiedniego probiotyku ProbioBALANCE zależy od indywidualnych potrzeb każdej osoby. Każdy z tych suplementów zawiera unikalną kombinację szczepów bakterii i dodatkowych składników, które pomagają w optymalnym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom zdrowotnym. Pamiętaj, że zdrowy układ pokarmowy jest kluczem do dobrego samopoczucia i ogólnego zdrowia.

ProbioBalance

ALINESS ProbioBALANCE, Bifidobacterium FORTE Balance NO FOSS ALINESS ProbioBALANCE, Bifidobacterium FORTE Balance NO FOSS
Producent: ProbioBalance
Cena: 94,90 zł
( 1 szt. = 1,58 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Dental do ssania ALINESS ProbioBALANCE, Dental do ssania
Producent: ProbioBalance
Cena: 59,90 zł
( 1 szt. = 0,67 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Drożdzaki Saccharomyces Boualardii ALINESS ProbioBALANCE, Drożdzaki Saccharomyces Boualardii
Producent: ProbioBalance
Cena: 37,90 zł
( 1 szt. = 1,26 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Bifidobacterium Balance ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Bifidobacterium Balance
Producent: ProbioBalance
Cena: 37,90 zł
( 1 szt. = 1,26 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk FORTE ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk FORTE
Producent: ProbioBalance
Cena: 94,90 zł
( 1 szt. = 3,16 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk IBS Balance ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk IBS Balance
Producent: ProbioBalance
Cena: 37,90 zł
( 1 szt. = 1,26 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk KIDS Balance ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk KIDS Balance
Producent: ProbioBalance
Cena: 32,90 zł
( 1 szt. = 1,10 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Man Balance ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Man Balance
Producent: ProbioBalance
Cena: 59,90 zł
( 1 szt. = 2,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Rhamnosus GG Balance ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Rhamnosus GG Balance
Producent: ProbioBalance
Cena: 37,90 zł
( 1 szt. = 1,26 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Sport & Fitness Balance ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk Sport & Fitness Balance
Producent: ProbioBalance
Cena: 64,90 zł
( 1 szt. = 2,16 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk STARTER ALINESS ProbioBALANCE, Probiotyk STARTER
Producent: ProbioBalance
Cena: 32,90 zł
( 1 szt. = 1,10 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESS ProbioBALANCE, Woman Intima Quatreflora ALINESS ProbioBALANCE, Woman Intima Quatreflora
Producent: ProbioBalance
Cena: 59,90 zł
( 1 szt. = 2,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ALINESSS ProbioBALANCE, Probiotyk Woman Balance 20 mld ALINESSS ProbioBALANCE, Probiotyk Woman Balance 20 mld
Producent: ProbioBalance
Cena: 59,90 zł
( 1 szt. = 2,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Holder do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl