ZdrowoStylowo.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Kup dowolne produkty DuoLife za min. 150 zł a otrzymasz gratis Herbal Body Care❤️

Darmowa Dostawa od 199zł! 🎁 Paczkomatem

Kupuj i Zbieraj Punkty Na Przyszłe Rabaty⭐️

Dlaczego My?

Menu
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Hupercyna A / Huperzia Serrata

ALINESS Hupercyna A 200 µg x 90 Vege tabs ALINESS Hupercyna A 200 µg x 90 Vege tabs
Producent: Aliness
Cena:

65,90 zł

( 1 szt. = 0,73 zł )
szt.
zobacz więcej

Hupercyna A jest to naturalna substancja, która ma zdolność do zwiększenia funkcji naszego centralnego układu nerwowego. Poprawia ona doraźnie nasze zdolności kognitywne, koncentrację i zdolność do uczenia się. Dodatkowo, może ona także polepszyć jakość naszego snu oraz marzeń sennych. Hupercyna jest szczególnie polecana w sytuacjach wymagających wytężonego wysiłku mentalnego, bezsenności i załamania funkcji poznawczych.

Hupercyna A - najsilniej działający stymulator pamięci i koncentracji

Najsilniej działającym stymulatorem pamięci i koncentracji jest Hupercyna A, która jest alkaloidem wyizolowanym z rośliny Huperzia serrata. Jest ona często wykorzystywana w tradycyjnej medycynie chińskiej i jest najczęściej badana pod kątem jej potencjalnych zastosowań terapeutycznych.

Obecnie hupercyna stała się popularnym środkiem o działaniu nootropowym, który ma zdolność do poprawy zdolności kognitywnych i pamięci, a także pomaga utrzymać mózg w dobrej kondycji. Jego działanie jest wynikiem zdolności tej cząsteczki do przekraczania bariery krew-mózg oraz hamowania działania enzymu acetylocholinesterazy (AchE). Hupercyna jest więc skutecznym środkiem, który może pomóc w zwiększeniu zdolności poznawczych i pamięci, a także w utrzymaniu mózgu w dobrej kondycji.

DZIAŁANIE NEUROPROTEKCYJNE HUPERCYNY A

Hupercyna A jest udowodnionym neuroprotekcyjnym lekiem. Działa ona poprzez kilka mechanizmów. Przede wszystkim wykazuje ona działanie przeciwzapalne, co zmniejsza uszkodzenia mózgu wywołane infekcjami. Ponadto ogranicza ona ilość glutaminianu, co redukuje szkody wynikające z jego działania. Hupercyna A obniża poziom aktywności kaspazy-3, co zapobiega odkładaniu się złogów płytek β-amyloidu, których nadmiar powoduje zanik komórek nerwowych. Co więcej, w 2005 roku wydano publikację, w której wykazano, że hupercyna A zwiększa poziom czynnika wzrostu nerwów (NGF) u badanych szczurów, co pozwala na szybszą odbudowę komórek nerwowych i ich sprawniejsze funkcjonowanie. Dzięki tym wszystkim właściwościom hupercyna A może chronić neurony oraz pojawiające się między nimi połączenia, co czyni ją skutecznym lekiem neuroprotekcyjnym.


ŚPISZ LEPIEJ I ŁATWIEJ WALCZYSZ Z UZALEŻNIENIAMI!

Hupercyna jest jednym z najsilniejszych inhibitorów rozkładu acetylocholiny, która jest kluczowym składnikiem do pamiętania snów. Jest ona również zaangażowana w inicjację snu w fazach REM, a hupercyna wspomaga odczuwanie wrażeń sennych, dzięki czemu sny są żywsze i trwają dłużej.

Substancja ta jest również antagonistą receptorów układu glutaminergicznego, co pomaga walczyć z uzależnieniami od wielu rodzajów używek. Przywraca również wrażliwość układu nerwowego na działanie stymulantów. Dzięki temu, hupercyna może być skutecznym narzędziem w walce z uzależnieniami.

Jest to ważne, ponieważ wiele uzależnień jest związanych z nadmiernym spożywaniem substancji psychoaktywnych, które mogą prowadzić do problemów zdrowotnych i społecznych. Uzależnienie od narkotyków, alkoholu, nikotyny i innych używek może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia i życia.


Z CZYM NAJLEPIEJ ŁĄCZYĆ HUPERZINE A?

Hupercyna A jest silnym nootropikiem, który może pomóc w poprawie koncentracji i pamięci. Aby maksymalnie wykorzystać efekty przyjmowania hupercyny A, należy jednocześnie przyjmować substancje, które wspomagają wytwarzanie acetylocholiny, takie jak alpha-GPC i CDP-cholina. Inne składniki, które można łączyć z hupercyną A, to Bacopa monnieri, 5-HTP, Ashwagandha, Rhodiola rosea, Ginkgo biloba i Jeżówka (Lion's mane), które pomagają w poprawie koncentracji i pamięci oraz przyspieszeniu procesu uczenia się. Kofeina, L-teanina i Horny goat weed to kolejne składniki, które działają przeciwko acetylocholinesterazie (AChE) i zwiększają poziom acetylocholiny. Łączenie tych składników z hupercyną A może znacząco zwiększyć jej skuteczność. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał hupercyny A, zaleca się przyjmowanie jej w połączeniu z wyżej wymienionymi składnikami.

Źródła:

  1. https://www.verywellhealth.com/the-benefits-of-huperzine-a-89464
  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3781107/
  3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4137276/
  4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4863551/
Holder do góry
DuoLife Dr Jacobs Aliness Skoczylas
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl