ZdrowoStylowo.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego My?

[long_desc]

 

Firma Mitopharma założona w Niemczech zasłynęła z produkcji specjalistycznych preparatów mitochondrialnych. Kombinacja wiedzy naukowej, wieloletniego doświadczenia i badań pozwoliła stworzyć unikalną w skali światowej recepturę, która od ponad 40 lat cieszy się coraz większym uznaniem. MitoPharma zapewnia najwyższą jakość składu i czystość produkowanych preparatów, dzięki ciągłemu rozwojowi technologii w dziedzinie suplementacji diety. Ich produkty zajmują wysokie miejsce na półce z medycyną naturalną, a staranna produkcja i wysokie standardy jakości sprawiają, że są one znane i cenione na całym świecie.

Suplementy diety Dr Enzmann - MitoPharma MSE

Dr Franz Enzmann jest czołowym naukowcem w dziedzinie medycyny mitochondrialnej. Suplementy MitoPharma MSE Dr Enzmann są ukoronowaniem jego ponad czterdziestoletniej pracy naukowej. W ofercie suplementów znajdują się witaminy niezbędne do poprawnego funkcjonowania organizmy, między innymi koenzym Q10, minerały, witamina B12, witamina D3, kwasy omega. Dostępne są także produkty dr Enzmann do pielęgnacji ciała w postaci kremów, żeli lub płynów.

Suplementy Dr Enzmann MitoPharma – objawy i skutki niedoboru 

Nie jesteśmy w stanie dostarczyć sobie witamin i minerałów w odpowiedniej ilości. Pierwszy powód to strefa klimatyczna, w jakiej mieszkamy, naraża nas na niedobory witaminy D3. Drugim powodem jest postępujące wyjałowienie gleb, poprzez monokulturowe uprawy i niestosowanie płodozmianu. Gleby wyjaławiają się i rośliny w nich rosnące nie zawierają pożądanych ilości minerałów i witamin. Dlatego tak ważne jest wspieranie się suplementami diety. Niedobór witamin jest niekorzystny dla zdrowia, utrudnia właściwe funkcjonowanie organizmu człowieka. Może prowadzić do różnych schorzeń np. zła koncentracja, zawroty głowy, zmiany skórne lub nadmierne wypadanie włosów. Przykładowo niedobór witaminy B12 prowadzić może do zaburzeń węchu, impotencji czy drętwienia kończyn. Przyjmując suplement Dr Enzmann witamina C MSE Matrix nie doświadczymy już bólu mięśni, bólu stawów, podniesie się nasza odporność i poprawi apetyt

Suplementy MitoPharma Dr Enzmann – dawkowanie

Zanim zaczniemy przyjmować suplementy Mitofarma Dr Enzmann, ważną kwestią jest przeczytanie dołączonej ulotki i przestrzeganie zaleceń producenta. Należy przyjmować je w dawkach zalecanych w ulotce. To, że zjemy więcej, niż zalecono, nie uczyni nas zdrowszymi ani nie przyspieszy procesu regeneracji organizmu. Wręcz przeciwnie, może być przyczyną kompikacji. Przykładowo: nadmierne spożywanie witaminy D3 może doprowadzić do chorób nerek lub kości. Większość suplementów Mito-Pharma jest tak wyprodukowana, aby jedna tabletka danej witaminy zaspokajała w 100% dzienne zapotrzebowanie na nią. Przed przyjmowaniem suplementów diety warto skonsultować to z lekarzem prowadzącym, w przypadku leczenia chorób przewlekłych. Warto też skonsultować ten fakt z dietetykiem. Pomimo tego, że suplement diety nie jest lekiem, zalecana jest tak samo ostrożność i ścisłe dawkowanie suplementów dr Enzmann.

Suplementy Dr Enzmann MitoPharma MSE – sklep internetowy

Suplementy diety Dr Enzmann takie jak Dr Enzmann Witamina C, Koenzym Q10 dr Enzmann czy Witamina B12 MSE Dr Enzmann dostępne są w sklepie internetowym z suplementami Dr Enzmann. Należy zwracać uwagę na miejsce, w którym dokonujemy zakupów. Na rynku bardzo szybko pojawiają się podrabiane produkty z nazwą brzmiącą podobnie lub z prawie identyczną szatą graficzną opakowania. Dlatego bardzo ważną rzeczą jest robienie zakupów tylko od zaufanych, sprawdzonych już sprzedawców. W naszym sklepie właśnie dostępne są produkty firmy MSE MitoPharma Dr Enzmann suplementy diety. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru bezpiecznych dla siebie i swojego zdrowia produktów.

Suplementy Dr Enzmann – cena i opinie 

W Dr Enzmann suplementy cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami klientów. Zawdzięczają to ogromnemu doświadczeniu i skrupulatności w dopasowywaniu suplementów do potrzeb organizmu. Suplementy dr Enzmann MitoPharma MSE opinie te są bardzo cenione przez klientów, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Przykładem może tu być Witamina B12 Dr Enzmann opinie otrzymała 4,9 na 5 możliwych punktów. W cenie niecałych dwustu zł kupujemy opakowanie zawierające 120 kapsułek z witaminą B12 wysokiej jakości. Przy zalecanym stosowaniu jedno opakowanie wystarczy na 4 miesiące. Dzienny koszt suplementacji w tym przypadku wynosi 1,40 PLN.

Witaminy Dr Enzmann

Do najpopularniejszych witamin marki Dr Enzmann należą:

 1. mitopharma witamina C
 2. witamina B12 Dr Enzmann
 3. witamina B complex Dr Enzmann
 4. koenzym Q10 Mito Pharma

Mito-Pharma produkty

W ofercie naszego sklepu znajdują się następujące produkty marki Mito-Pharma.:

 1. Magnez MSE
 2. Witamina C MSE Matrix
 3. Witamina B12 MAX
 4. Quinomit Q10
 5. Q10 Classic
 6. Glutation
 7. Witamina D3
 8. MitoVision
 9. Cynk
 10. Witamina B3 - Niacyna

Mito Pharma opinie

Mito Pharma to polska firma suplementacyjna, która zajmuje się  dystrybucją szerokiego asortymentu, suplementów diety firmy Dr Enzmann, kosmetyków i innych produktów zdrowotnych. Firma jest ceniona za swoją wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę klienta.

Klienci są zgodni co do tego, że preparaty Mitofarma są wysokiej jakości. Wielu z nich twierdzi, że suplementy diety są skuteczne i skutecznie wspomagają ich zdrowie. Produkty MitoPharma są również łatwe w użyciu i dostępne w przystępnych cenach.

Klienci są również zadowoleni z obsługi klienta Mito Pharma. Pracownicy są przyjaźni i pomocni, a także szybko odpowiadają na pytania i wątpliwości. Firma oferuje również szybką dostawę, co jest szczególnie ważne dla osób, które potrzebują produktów w krótkim czasie.

Mito Pharma, opinie ma bardzo dobre - to dobra opcja dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów farmaceutycznych i suplementów diety. Firma oferuje dobrą jakość produktów, profesjonalną obsługę klienta i szybką dostawę, co czyni ją wyjątkowo atrakcyjną dla wielu klientów

Mito-Pharma sklep

Mito-Pharma Sklep to jeden z najbardziej znanych i cenionych sklepów internetowych w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży  suplementów diety. Sklep oferuje szeroką gamę produktów, suplementy diety, witaminy, produkty ziołowe i inne produkty zdrowotne. Wszystkie produkty są wybierane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Sklep Mito-Pharma oferuje szybką i bezpieczną dostawę, a także atrakcyjne ceny i szybkie i wygodne płatności. Sklep jest w pełni licencjonowany i ma wszystkie niezbędne certyfikaty jakości. Sklep oferuje również profesjonalną obsługę klienta i wsparcie techniczne. Sklep Mito-Pharma to idealne miejsce dla osób, które szukają bezpiecznych i skutecznych produktów zdrowotnych.

Mito Pharma produkty

Mito Pharma to wiodąca firma farmaceutyczna, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów farmaceutycznych. Firma została założona w 2007 roku i od tego czasu z powodzeniem wprowadza na rynek nowe produkty, aby zaspokoić potrzeby klientów. Mito Pharma oferuje szeroki wybór produktów, w tym suplementy i kosmetyki. Produkty Mito-Pharma są wykonane z najwyższej jakości składników i przechodzą szczegółowe badania jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność. Mito Pharma współpracuje z wiodącymi firmami farmaceutycznymi, aby zapewnić najwyższą jakość produktów i usług. Firma cieszy się zaufaniem i zaufaniem milionów klientów na całym świecie.

MitoPharma Sklep

DR ENZMANN SanoMit® Q10 MSE 100ml DR ENZMANN SanoMit® Q10 MSE 100ml
Cena:

615,00 zł

( 1 szt. = 6 150,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Koenzym Q10 Classic MSE 360 kaps. DR ENZMANN Koenzym Q10 Classic MSE 360 kaps.
Cena:

563,00 zł

( 1 szt. = 1,56 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN QuinoMit Q10® Fluid MSE 50 ml DR ENZMANN QuinoMit Q10® Fluid MSE 50 ml
Cena:

529,00 zł

( 1 l = 10 580,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN QuinoMit Q10® Fluid z Selenem 30 ml DR ENZMANN QuinoMit Q10® Fluid z Selenem 30 ml
Cena:

388,00 zł

( 1 l = 12 933,33 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN QuinoMit Q10 Forte MSE 90 kapsułek DR ENZMANN QuinoMit Q10 Forte MSE 90 kapsułek
Cena:

378,00 zł

( 1 szt. = 4,20 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN QuinoMit Q10® Fluid MSE 30 ml DR ENZMANN QuinoMit Q10® Fluid MSE 30 ml
Cena:

353,00 zł

( 1 l = 11 766,67 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN MitoVision® MSE 120 kaps. DR ENZMANN MitoVision® MSE 120 kaps.
Cena:

326,00 zł

( 1 szt. = 2,72 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Glutathion MSE 60 kapsułek DR ENZMANN Glutathion MSE 60 kapsułek
Cena:

325,00 zł

( 1 szt. = 5,42 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Diabetes BilDi® MAX MSE 90 kaps. DR ENZMANN Diabetes BilDi® MAX MSE 90 kaps.
Cena:

319,00 zł

( 1 szt. = 10,63 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Cynk II MSE 360 kaps. DR ENZMANN Cynk II MSE 360 kaps.
Cena:

308,00 zł

( 1 szt. = 0,86 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Chrom III MSE 360 kaps. DR ENZMANN Chrom III MSE 360 kaps.
Cena:

308,00 zł

( 1 szt. = 0,86 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Selen MSE 360 kaps DR ENZMANN Selen MSE 360 kaps
Cena:

308,00 zł

( 1 szt. = 2,57 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN SiaMit Q10-Komb MSE 20 ml DR ENZMANN SiaMit Q10-Komb MSE 20 ml
Cena:

273,00 zł

( 1 szt. = 13 650,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Krem liposomowy MythoSkin® MSE 50ml DR ENZMANN Krem liposomowy MythoSkin® MSE 50ml
Cena:

261,00 zł

( 1 l = 5 220,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN MitoGlucan MSE 60 kapsułek DR ENZMANN MitoGlucan MSE 60 kapsułek
Cena:

259,00 zł

( 1 szt. = 4,32 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Dentomit® Spray MSE 30ml DR ENZMANN Dentomit® Spray MSE 30ml
Cena:

253,00 zł

( 1 l = 8 433,33 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN SanoMit® Q10 MSE 30ml DR ENZMANN SanoMit® Q10 MSE 30ml
Cena:

249,00 zł

( 1 szt. = 8 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN RiboMit® MSE 120 kaps. DR ENZMANN RiboMit® MSE 120 kaps.
Cena:

239,00 zł

( 1 szt. = 1,99 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Melatonina MSE matrix 120 kapsułek DR ENZMANN Melatonina MSE matrix 120 kapsułek
Cena:

233,00 zł

( 1 szt. = 1,94 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Lotion liposomowy MythoSkin® MSE 50ml DR ENZMANN Lotion liposomowy MythoSkin® MSE 50ml
Cena:

229,00 zł

( 1 l = 4 580,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN MitoSpermidin® MSE 90 kapsułek DR ENZMANN MitoSpermidin® MSE 90 kapsułek
Cena:

213,00 zł

( 1 szt. = 2,37 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Krem pielęgnacyjny MythoSkin® MSE 50ml DR ENZMANN Krem pielęgnacyjny MythoSkin® MSE 50ml
Cena:

207,00 zł

( 1 l = 4 140,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Evolenz III MSE 90 tabletek DR ENZMANN Evolenz III MSE 90 tabletek
Cena:

199,00 zł

( 1 szt. = 2,21 zł )
zobacz więcej
DR ENZMANN Kwas alfa liponowy MSE 90 kapsułek DR ENZMANN Kwas alfa liponowy MSE 90 kapsułek
Cena:

197,00 zł

( 1 szt. = 2,19 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Miedź MSE 120 kapsułek DR ENZMANN Miedź MSE 120 kapsułek
Cena:

197,00 zł

( 1 szt. = 1,64 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Mito-D-Ribose MSE Proszek DR ENZMANN Mito-D-Ribose MSE Proszek
Cena:

196,00 zł

( 1 szt. = 980,00 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Witamina K2 MK-7 MSE 90 kapsułek DR ENZMANN Witamina K2 MK-7 MSE 90 kapsułek
Cena:

194,00 zł

( 1 szt. = 2,16 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Witamina A + D3 MSE 120 kapsułek DR ENZMANN Witamina A + D3 MSE 120 kapsułek
Cena:

183,00 zł

( 1 szt. = 1,53 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN CurcuMit MSE 60 kapsułek DR ENZMANN CurcuMit MSE 60 kapsułek
Cena:

177,00 zł

( 1 szt. = 2,95 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Koenzym Q10 Classic MSE 100 kaps. DR ENZMANN Koenzym Q10 Classic MSE 100 kaps.
Cena:

177,00 zł

( 1 szt. = 1,77 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Witamina C MSE matrix 180 tabl. DR ENZMANN Witamina C MSE matrix 180 tabl.
Cena:

169,00 zł

( 1 szt. = 0,94 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN L-Karnityna MSE 90 kaps. DR ENZMANN L-Karnityna MSE 90 kaps.
Cena:

168,00 zł

( 1 szt. = 1,87 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Witamina B12 MSE 250 µg 120 kaps. DR ENZMANN Witamina B12 MSE 250 µg 120 kaps.
Cena:

158,00 zł

( 1 szt. = 1,32 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Mito-D-Ribose MSE 120 kaps. DR ENZMANN Mito-D-Ribose MSE 120 kaps.
Cena:

150,00 zł

( 1 szt. = 1,25 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN MitoKreatin® Kreatyna 30 saszetek DR ENZMANN MitoKreatin® Kreatyna 30 saszetek
Cena:

149,00 zł

( 1 szt. = 4,97 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN AEGS® Kon Comp MSE 60 kaps. DR ENZMANN AEGS® Kon Comp MSE 60 kaps.
Cena:

145,00 zł

( 1 szt. = 2,42 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Magnez MSE 120 kaps. DR ENZMANN Magnez MSE 120 kaps.
Cena:

145,00 zł

( 1 szt. = 1,21 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN EnzOmega® MSE 60 kapsułek DR ENZMANN EnzOmega® MSE 60 kapsułek
Cena:

142,00 zł

( 1 szt. = 2,37 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Witamina D3 MSE 90 kapsułek DR ENZMANN Witamina D3 MSE 90 kapsułek
Cena:

141,00 zł

( 1 szt. = 1,57 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Mito-D3 Witamina D3 w kroplach 50 ml DR ENZMANN Mito-D3 Witamina D3 w kroplach 50 ml
Cena:

139,00 zł

( 1 l = 2 780,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Mito-Stress Balance 90 kaps. Mito-Stress Balance 90 kaps.
Cena:

139,00 zł

( 1 szt. = 1,54 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN AEGS® PPI Comp MSE 60 kaps. DR ENZMANN AEGS® PPI Comp MSE 60 kaps.
Cena:

139,00 zł

( 1 szt. = 2,32 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Selen MSE 120 kaps DR ENZMANN Selen MSE 120 kaps
Cena:

133,00 zł

( 1 szt. = 1,11 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Mangan II MSE 120 tabletek DR ENZMANN Mangan II MSE 120 tabletek
Cena:

133,00 zł

( 1 szt. = 1,11 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Chrom III MSE 120 kaps. DR ENZMANN Chrom III MSE 120 kaps.
Cena:

133,00 zł

( 1 szt. = 1,11 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Cynk II MSE 120 kaps DR ENZMANN Cynk II MSE 120 kaps
Cena:

133,00 zł

( 1 szt. = 1,11 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN LeuMit® Q10 Fluid MSE 9,2ml DR ENZMANN LeuMit® Q10 Fluid MSE 9,2ml
Cena:

125,00 zł

( 1 szt. = 1 388,89 zł )
szt.
zobacz więcej
DR ENZMANN Selemit MSE 60 kapsułek DR ENZMANN Selemit MSE 60 kapsułek
Cena:

122,00 zł

( 1 szt. = 2,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl