ZdrowoStylowo.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego My?

Geonaturals – Naturalna Krzemionka z Islandii

Produkty Geonaturals to linia suplementów diety w płynie do codziennego stosowania, która kompleksowo i zgodnie z naturą przywraca równowagę organizmu. 100% naturalna krzemionka GeoSilica® została wydobyta geotermalnie z głębi islandzkiej ziemi wulkanicznej, w połączeniu z innymi starannie dobranymi minerałami. Wszystkie składniki Geonaturals mają wysoką biodostępność, dzięki czemu organizm może czerpać z nich korzyści.

Nasza Misja – Naturalna Część Twojego Życia

Naszą misją jest dostarczanie naturalnych, pozyskiwanych geotermicznie suplementów z Islandii, które wnoszą wartość w codzienne życie konsumentów. Proces produkcji GeoStep jest innowacyjny i zrównoważony, a produkty są certyfikowane jako 100% naturalne, bez dodatków i konserwantów. Dzięki temu chronimy środowisko przed szkodliwymi metodami produkcji i sztucznymi składnikami.

Inspiracja Natury Islandii

Niszcząca moc i czystość Islandii to inspiracja dla naszych produktów Geonaturals. Prosta i surowa receptura, wydobywa to co najpiękniejsze z natury.

Naturalny Krzem – Woda Geotermalna

Woda geotermalna, na której opierają się produkty Geonaturals powstaje, gdy woda przedostaje się z ziemi głęboko pod jej powierzchnię, gdzie jest ogrzewana do ekstremalnych temperatur przez aktywne wulkany Islandii. Od tysięcy lat znane są lecznicze właściwości tej wody. Dostarczając naturalną krzemionkę, chronimy środowisko przed szkodliwymi metodami produkcji i sztucznymi składnikami.

Dlaczego Twój Organizm Potrzebuje Krzemionki?

Krzemionka jest jednym z najpopularniejszych minerałów występujących w skałach i w ludzkim ciele. Stosowanie suplementów krzemionkowych Geonaturals może pomóc w nasyceniu organizmu niezbędną ilością najlepszej formy krzemu, w postaci naturalnie występującej krzemionki GeoSilica®. Codzienna odnowa i regeneracja pozwoli Ci cieszyć się lepszym i zdrowszym jutrem. Zasil swój organizm suplementami Geonaturals i poczuj siłę natury płynącą z wnętrza Ziemi.

GeoNaturals

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl